Online terapie a poradenství jako firemní bonus

„Aby mohl váš tým perfektně fungovat, musí se v něm cítit dobře každý.“

 

Našich služeb lze využívat také v rámci firemních bonusů. Zvláště vhodné je to pro firmy, jejichž zaměstnanci musí často cestovat. To přináší nejenom zvýšenou zátěž pro tyto pracovníky, ale také to znemožňuje pravidelně docházet za psychologem nebo terapeutem v místě jednoho vydliště. Online terapie a poradenství tak umožňuje i velmi vytíženým a vysoce mobilním lidem být pravidelně v kontaktu s odbornou podporou.

 

Co nabízíme?

Firemní bonus v podobě poradenství a na vztahy orientované terapie.

Jak to probíhá?

Poradenství a terapie pro firemní zaměstnance jsou poskytovány jako bonus hrazený zaměstnavatelem. Zaměstnavatel si vždy dopředu objednává určitý počet hodin, který je uhrazen fakturou.
Před zahájením spolupráce je sepsán kontrakt. Služby jsou firemním zaměstnancům poskytovány online, pomocí videotelefonátu. Zvyšujeme tak dostupnost služeb pro všechny.

 

 

Každý si sám určí, jaká témata bude chtít do konzultací přinést či jakých cílů budete chtít dosáhnout. Naše konzultace budou zcela privátní, zaručujeme bezpečí. Zaměstnavateli tedy neposkytujeme žádné další informace než to, že takto využívá firemní bonus. Doporučenou frekvencí kontaktu je jedno setkání za týden. Délka trvání konzultace je vždy 50 minut. Délka spolupráce je individuální, počet sezení je možné dohodnout hned na začátku spolupráce.

Služby jsou poskytovány terapeutkami s ukončeným terapeutickým vzdělání a minimálně pěti lety praxe v oblasti individuálních konzultací.

 

Přínos pro zaměstnavatele:

 

Přínos pro zaměstnance:

 

Cena se odvíjí od domluvené spolupráce a rozsahu poskytovaných služeb. Na základě poptávky ráda pošlu obratem cenovou nabídku.

 

 

 

13. 10. 2017