Online terapie

Online terapie Je vhodná zejména tehdy, pokud se dlouhodoběji necítíte dobře nebo opakovaně narážíte na určité problémy s lidmi nebo sám se sebou.

Je vhodná zejména tehdy, pokud se dlouhodoběji necítíte dobře nebo opakovaně narážíte na určité problémy s lidmi nebo sám se sebou.

Častými tématy online terapie jsou tedy vztahy s lidmi (rodiče, partneři), vztah sám k sobě (sebevědomí aj.), úzkosti, strachy nebo jiné negativní myšlenky a obavy. Problémy, které negativně ovlivňují to, jak se cítíme a jak život celkově prožíváme.

Cílem terapie je vyrovnat se zejména s déle trvajícími potížemi. Budeme přemýšlet nad zdroji vašich problémů, které většinou pramení z minulých zkušeností, často hluboko v dětství. Podíváme se na to, jak vaše současné problémy ovlivňují předchozí životní zkušenosti, a budeme se snažit, aby minulost co nejméně ovlivňovala váš současný život.

Terapie je založená na dlouhodobé a do hloubky jdoucí spolupráci. Vyžaduje čas a odhodlání. Kvalitní terapeutická spolupráce však může výrazně změnit kvalitu vašeho života.

Terapie je velmi individuální a s každým z vás probíhá tak trochu jinak, jelikož každý člověk má jinou životní zkušenost. Společně budeme mluvit o tom, co vás tíží, o vašich starostech nebo životních snech, které se vám nedaří kvůli problémům sám se sebou nebo s druhými realizovat. Více o online terapii zde.

Koučování, poradenství nebo terapie?

Pokud nevíte, nelamte si s tím hlavu, na vstupní konzultaci se domluvíme na nejlepším přístupu pro vás.